ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В окупованому Перевальську кардіолог через відсутність ліків призначив пенсіонерці самогон

В окупованому Донбасі пенсіонерам у лікарнях відмовляються видавати необхідні медикаменти
Depo.Луганськ
16 квітня 2015 17:57
ФОТО: depo.ua
В окупованому Перевальську кардіолог через відсутність ліків призначив пенсіонерці самогон
В окупованому Перевальську кардіолог через відсутність ліків призначив пенсіонерці самогон

В окупованому Перевальську  Луганської області замість заспокійливого літній жінці у лікарні порадили випити самогону.

Таку ситуацію описує англомовне видання New York Times, повідомляє Донбас.depo.ua.

"76-річна Тетяна Іванівна випрошує у лікаря заспокійливе. Її лікар Андрій Поляков слухає її, хоча знає, що не може нічим допомогти. За останні півгодини він відмовив людям у видачі антибіотиків, таблеток від гіпертонії та кількох інших звичайних медикаментів, які є скрізь, окрім зони конфлікту в Україні. "А щось від тривоги?" - Запитує пацієнтка з надією в голосі. Страждаючи від високого тиску і болю в спині, жінка скаржиться ще й на напади паніки. Вони почалися після того, як артилерійський снаряд вибухнув в сусідньому будинку ще в жовтні. "Пийте самогон", - радить лікар Поляков, і на цьому його медична консультація закінчилася", - описує ситуацію видання.

У статті зазначається, що купити необхідні ліки літні жителі окупованих територій теж не можуть, тому що до аптек їх давно не завозять ні з України, ні з Росії, а пенсії та соцвиплати окупанти виплачувати не поспішають.

Волонтерські організації теж не можуть забезпечити необхідними медикаментами усіх жителів окупованих територій, яким вони потрібні.

За інформацією видання, лікарі та фармацевти говорять, що на окупованій території є тільки кілька видів медикаментів. Але й на них ціни зросли вдвічі або навіть втричі.