В окупованому Луганську знову закриють недороблений шляхопровід

Окупаційна адміністрація Луганська планує після 12 травня продовжити ремонт шляхопроводу і в зв'язку з цим призупинити рух транспорту по ньому

Depo.Луганськ
11 квітня 2017 09:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив так званий "мер" Луганська Маноліс Пілавов, передає Depo.Донбас з посиланням на підконтрольний "ЛНР" сайт.

"Ми обіцяли, міст після 12-13 травня, після свята Дня Перемоги і "дня республіки", ми зупиняємо (рух транспорту) і повинні його протягом місяця завершити", - зазначив Пілавов.

"Нам теж з Міністерством транспорту треба визначатися, тому що у нас генпідрядник "Луганський автодор" є з укладання асфальтобетону, а нам там потрібно ще близько 3,5 тисяч тонн покласти", - додав Пілавов.

Нагадаємо, 26 грудня окупаційна влада відкрила в Луганську недобудований шляхопровід в районі залізничного вокзалу та заводу ім. Пархоменко.

Також нагадаємо, що частина мосту обвалилася ще на початку лютого минулого року. Тоді Пілавов обіцяв побудувати міст вже до серпня 2016 року.

Плотницкий також звітував, що виділив перший транш на будівництво цієї дороги. Однак не уточнював, скільки саме грошей було видано на розпил з необхідних 144 900 мільйонів рублів.

Згодом він же повідомив, що у підрядника грошей на виконання робіт немає і "адміністрація" пропонувала виконавчеві взяти "кредит".

Відкриття мосту кілька разів переносилося.

Зазначимо, шляхопровід з'єднує дві частини міста - Південну та Східну, через його аварійний стан дістатися з одного району в інший було важко. Міст був визнаним аварійним ще у 2007 році, коли Пілавов був заступником мера Луганська.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас