ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В окупованому Краснодоні діти у школах непритомніють від голоду

В окупованому Краснодоні Луганської області - найважча гуманітарна ситуація. Існує проблема з продуктами і ліками. Дітей годують у школах та садочках, а їхні мами їдять раз на дві доби
Depo.Луганськ
14 квітня 2015 16:25
ФОТО: depo.ua

Про це "Громадському радіо" розповіла волонтер "Станції Харків" Надія Риндіна, повідомляє Донбас.depo.ua.

"Була нещодавно сім'я, яка виїхала з Краснодону. Дітей годували в садочку, в школі, а мама їла раз на дві доби. Тому що в Краснодоні, незважаючи на те, що він знаходиться практично біля РФ, найважча гуманітарна ситуація" - розповіла волонтер.

Також вона повідомила, що гуманітарна допомога і так звані гумконвоі не доходять до міста.

"Гуманітарка до них не привозиться, через Краснодон постійно йде російська техніка. Гуманітарних конвоїв немає, гуманітарну допомогу мами їздять отримувати кудись у Луганськ. Виділяється мало, великі проблеми з ліками", - додала вона.

Волонтер також зазначила, що подібна ситуація існує і в інших окупованих районах Луганської області.

"Є регіони, куди взагалі не надходить гуманітарна допомога. У багатьох містах, куди не спадає гуманітарка, якось організовано харчування для дітей у школі. Це десь один раз в день діток годують у школі. І на першому уроці дітки, як правило, падають в голодний обморок" - розповіла Надія.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, в окупованому "ЛНР" місті Молодогвардійськ Краснодонському районі Луганської області жоден магазин не працює, проте через кордон не приховуючись ідуть війська з Росії.

Тим часом в окупованому бойовиками Донецьку стартував ініційований ватажком "ДНР" Олександром Захарченком фестивать "вуличної їжі". Мешканці міста вже висловились з приводу заходу, розкритикувавши його і організаторів.