В окупованому Алчевську знову прорвало водогін: Без води більше 2,5 тис. квартир

В окупованому Алчевську 30 багатоквартирних будинків залишилися без водопостачання через аварію на водогоні

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сайти підконтрольні бойовикам.

"Аварія сталася на водоводі діаметром 500 мм. Через це без води зараз 2 тисячі 734 абоненти. Ремонтні роботи заплановані на понеділок, 10 грудня", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що в Алчевську та сусідньому Перевальську і до війни були проблеми з водопостачанням. Однак за роки війни вони значно загострилися. Приміром, влітку 2018 року в Алчевську воду подавали один раз на два дні.

В січні 2006 року в Алчевську сталася аварія в системі постачання тепла, яку назвали найгіршою антропогенною катастрофою в історії незалежної України. Тоді через помилку комунальників було припинено нагрів теплоносія, через що вода в трубах замерзла і в багатьох місцях їх розірвала. Більшість будинків міста з їхніми 60 тисячами мешканців опинилися в часи потужного морозу у замерзлих оселях. Згодом замерзли водогони та каналізаційні системи.

Як наслідок, надзвичайна ситуацію стала проблемою державного рівня і ліквідовувалася протягом всієї зими, а багатьох мешканців, переважно дітей, на цей період евакуювали з міста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас