ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "ЛНР" звинуватили ОБСЄ у зриві відкриття КПВВ "Золоте"

Діючі на українській стороні патрулі ОБСЄ зривають узгоджені в Мінську заходи з підготовки до можливого відкриття КПВВ на ділянці лінії зіткнення в районі Золотого

Depo.Луганськ
12 жовтня 2017 22:58
ФОТО: depo.ua

Про це заявив терористичним ЗМІ в.о. "міністра закордонних справ ЛНР" Владислав Дейнего, передає Depo.Донбас.

"Були узгоджені всі дії нашого боку по підготовці такої можливості. Позавчора ми повинні були почати роботи на цій ділянці, отримали погодження та дозвіл української сторони на вихід наших саперів "народної міліції" для того, щоб провести всі необхідні заходи для вилучення всіх боєприпасів, небезпечних предметів з усією цією території, чого раніше досягти не вдавалося. На цей раз Україна узгодила вихід наших саперів. Проте, 10 числа ми не змогли працювати на цій ділянці з тієї причини, що симетричний патруль СММ ОБСЄ на українській стороні був відсутній", - стверджує Дейнего.

Також він зазначив, що роботи проводили 11 жовтня, так як на місці був присутній перший заступник керівника СММ Олександр Хуг.

"На жаль, ці роботи були заплановані на сьогодні, на 12 число. І сьогодні ми не змогли приступити до цих робіт - знову відсутній патруль ОБСЄ на тій стороні", - сказав він.

Раніше представник угруповання "ЛНР" Владислав Дейнего заявляв про неготовність до відкриття КПВВ в районі Золотого до 20 жовтня. В "ЛНР" немає выдповыдноъ інфраструктури.

Тристороння контактна група однозначно підтримала ініціативу голови СММ ОБСЄ Ертурула Апакана про відкриття 20 жовтня 2017 року КПВВ "Золоте".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас