В "ЛНР" зізналися, що Ципкалов не покінчив самогубством, а помер від катувань (ВІДЕО)

Колишній так званий "прем'єр-міністр ЛНР" Геннадій Ципкалов, якого звинуватили у спробі держперевороту, помер від катувань

Depo.Луганськ
22 листопада 2017 23:59
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це сказав слідчий так званої "генеральної прокуратури ЛНР" Олексій Олійник, повідомляє терористичний сайт "МГБ ЛНР".

Олійник прийшов із зізнанням до "Міністерства державної безпеки" та розповів про сліди катувань на тілі Ципкалова, а також назвав ім'я співробітника "генпрокуратури", який наказав сфальсифікувати результати судмедекспертизи.

"Первинні результати розтину, які були написані на папері, показали, що у Ципкалова зламані ребра по обидва боки тіла і була асфіксія. Була виявлена петля на шиї, странгуляційна борозна. А у висновках зазначено тільки, що причина смерті асфіксія", - сказав Олійник.

За його словами, в судмедекспертизі він брав участь разом з начальником слідчого відділу Ткаченком за вказівкою начальника Управління Генеральної прокуратури ЛНР Сергія Рахна.

Довідка: Геннадій Ципкалов, один з організаторів захоплення СБУ, другий "прем'єр-міністр "ЛНР", у вересні 2016-го затриманий за спробу держперевороту в "ЛНР".

24 серпня 2016 Ципкалов був знайдений повішеним в камері СІЗО в Луганську. Його соратник Олексій Карякін, "екс-спікер парламенту "ЛНР" з самого початку казав, що самогубство було постановкою.

Бойовиків офіційно повідомляли, що Ципкалов зчинив самогубство.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас