В "ЛНР" заявляють, що передали місії ООН сина заступника прокурора Лисичанська

У терористів "МГБ ЛНР" заявляють, що син заступниці прокурора Лисичанська Андрій Курбатов переданий співробітникам Верховного комісара ООН з прав людини в Луганську

Depo.Луганськ
13 вересня 2017 20:32
ФОТО: depo.ua
В "ЛНР" заявляють, що передали місії ООН сина заступника прокурора Лисичанська

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляють терористичні ЗМІ.

За повідомленням бойовиків, чоловік потрапив на окуповану територію два дні тому. На відео "МГБ" Курбатов розповів, що проживає в Попасній, знаходиться в цивільному шлюбі і має трьох дітей. Як стверджує чоловік, його мати, Ольга Курбатова, працює заступником прокурора в Лисичанську.

"11.09 я розпивав спиртні напої у ставка, після чого заблукав і потрапив на лінію зіткнення в стані сильного алкогольного сп'яніння. Був затриманий військовими "ЛНР", - сказав він на допиті.

За словами чоловіка, в 2014 році він брав участь у незаконному "референдумі"в Луганській області.

У базі електронних декларацій України присутні дані про Ольгу Курбатову - заступницю керівника Лисичанської міської прокуратури. Місцем реєстрації жінки вказана Попасна. Інформація про членів сім'ї відсутня.

13 вересня "МГБ" повідомила, що за участю представниці терористів "ЛНР" в гуманітарній підгрупі Ольги Кобцевої затриманий був переданий представниці ООН. Як зазначила Кобцева, "у керівництва республіки немає до нього ніяких претензій".

"У київському офісі Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні підтвердили тільки факт спілкування з Курбатовим. Зміст розмови в офісі місії не повідомила, пославшись на конфіденційність. Інформацію про його передачу членами "МГБ" і повернення на підконтрольну українській владі територію в офісі місії не підтвердили", - повідомляють "Новини Донбасу".

Нагадаємо, що "МГБ" "ЛНР" заявила, що в їхні руки потрапив син заступника прокурора Лисичанська Андрій Курбатов

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас