ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

В "ЛНР" заявляють, що передали місії ООН сина заступника прокурора Лисичанська

У терористів "МГБ ЛНР" заявляють, що син заступниці прокурора Лисичанська Андрій Курбатов переданий співробітникам Верховного комісара ООН з прав людини в Луганську

Depo.Луганськ
13 вересня 2017 20:32
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляють терористичні ЗМІ.

За повідомленням бойовиків, чоловік потрапив на окуповану територію два дні тому. На відео "МГБ" Курбатов розповів, що проживає в Попасній, знаходиться в цивільному шлюбі і має трьох дітей. Як стверджує чоловік, його мати, Ольга Курбатова, працює заступником прокурора в Лисичанську.

"11.09 я розпивав спиртні напої у ставка, після чого заблукав і потрапив на лінію зіткнення в стані сильного алкогольного сп'яніння. Був затриманий військовими "ЛНР", - сказав він на допиті.

За словами чоловіка, в 2014 році він брав участь у незаконному "референдумі"в Луганській області.

У базі електронних декларацій України присутні дані про Ольгу Курбатову - заступницю керівника Лисичанської міської прокуратури. Місцем реєстрації жінки вказана Попасна. Інформація про членів сім'ї відсутня.

13 вересня "МГБ" повідомила, що за участю представниці терористів "ЛНР" в гуманітарній підгрупі Ольги Кобцевої затриманий був переданий представниці ООН. Як зазначила Кобцева, "у керівництва республіки немає до нього ніяких претензій".

"У київському офісі Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні підтвердили тільки факт спілкування з Курбатовим. Зміст розмови в офісі місії не повідомила, пославшись на конфіденційність. Інформацію про його передачу членами "МГБ" і повернення на підконтрольну українській владі територію в офісі місії не підтвердили", - повідомляють "Новини Донбасу".

Нагадаємо, що "МГБ" "ЛНР" заявила, що в їхні руки потрапив син заступника прокурора Лисичанська Андрій Курбатов

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас