ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "ЛНР" скандал: Плотницький та російські прикордонники передали Україні луганського сепаратиста

Люди з угрупування Ігоря Плотницького заарештували і кинули в підвал волонтера і оператора російського пропагандистського каналу "Anna-News" Михайла Тарасенкова, який віз до Луганська продукти з Росії
Depo.Луганськ
13 травня 2015 12:23
ФОТО: depo.ua

Протримавши Тарсенкова в полоні кілька днів, так звана "МГБ ЛНР" відвезла його на кордон з Росією, де передала російським прикордонникам. А ті, в свою чергу, видали Тарсенкова Україні, передає depo.ua з посиланням на "Четвертую власть".

Про це повідомляється на сайті Anna-News.

"До осені 2014 Михайло був в "ополченні", в стрілецьких боях участі не брав. Після контузії зайнявся постачанням гуманітарної допомоги в "ЛНР". З січня 2015 Михайло Тарасенков волонтер ANNA NEWS. 29 квітня 2015 його машина з гумдопомогою для ветеранів ВВВ була розстріляна під Ровеньками. Наказ був відданий з прикордонкомендатури РФ. 2 травня 2015 колишній "ополченець" Тарасенков за наказом начальника куйбишевської прикордонкомендатури РФ капітана Чичканова був переданий "украм""- йдеться в повідомленні.

Про інцидент також пишуть в опозиційних до Плотницького групах сепаратистів у соціальних мережах. Зокрема, в групі "Отдельная Бригада ОсНаза (ОБрОН) "Одесса"", ватажок якої (позивний Фома) в даний час знаходиться в одному з луганських підвалів після конфлікту з Плотницьким.

"Всеросійські збори "Союз-Спадкоємці Перемоги" в Казані разом з волонтерами агентства ANNA NEWS у ці святкові травневі дні повинен був знімати оператор Михайло Тарасенков. Але він не приїхав. Справжня "руська" людина, Михайло поїхав у своє рідне місто Луганськ відвезти ветеранам до Дня Перемоги гуманітарну допомогу, яку, серед інших, надали фермери з Башкирії. Він перетнув кордон "ЛНР" на фургоні "Соболь" з вантажем медикаментів та продуктами харчування і... пропав. Ми шукали його кілька днів. Правда виявилася шокуючою.

Михайло разом з машиною був затриманий співробітниками МГБ "ЛНР" і посаджений у підвал. Незважаючи на те, що він неодноразово привозив гуманітарну допомогу в Луганськ і був там добре відомий, емгебешнікі передали його на "Довжанський" російським прикордонникам. А потім, мабуть, для приховання слідів, на прикордонному Чертково капітаном російської прикордонної Чичкановим Михайлом Володимировичем Тарасенков був виданий на вірну смерть "украм" - офіційно переданий українській стороні".

В "ЛНР" скандал: Плотницький та російські прикордонники передали Україні луганського сепаратиста - фото 1

Там же розміщено відео, яке доводить, що Тарасенков був не тільки волонтером і телеоператором, але також брав участь у боях проти українських військових влітку і восени минулого року в окопах під Луганськом.

Опозиційні Плотницькому сепаратисти називають лідера "ЛНР" зрадником, який "грає на боці України", а також агресивно критикують його "єврейське походження". На їхню думку, Плотницкий не представляє інтереси людей, що населяють Донбас, а перебуває в змові з урядом України і олігархом Ігорем Коломойським.

В "ЛНР" скандал: Плотницький та російські прикордонники передали Україні луганського сепаратиста - фото 2