ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "ЛНР" продовжують експеримент з роздільним навчанням дівчаток і хлопчиків

У школах №17 та №30 окупованого Луганська вже півроку відкрито класи з роздільним навчанням хлопчиків і дівчаток по системі педагога-новатора, прихильник "руського міра" Володимира Базарного

Depo.Луганськ
17 січня 2018 23:59
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це пишуть терористичні ЗМІ.

"Керують експериментом науковці, супроводжують експеримент вчені-медики, так як вони проводять моніторинг здоров'я дітей і порівнюють початкові, поточні та підсумкові результати медичного обстеження дітей", - розповіли в "ЛНР".

"Наскільки в освітніх організаціях (установах) Луганської Народної Республіки виправданий експеримент, можна буде зробити висновок в кінці навчального року, після проведення контрольного обстеження учнів", - повідомили в так званому "міністерстві".

Довідка: Володимир Базарний - російський шовініст та імперець, прихильник "руського міра" та консервативних методів навчання на основі віровчень РПЦ. Відкидає досягнення сучасної цивілізації, постійно критикує західну філософію.

Нагадаємо, у Луганську хлопчики і дівчатка навчаються в окремих класах 3 1 вересня 2017 року.

Також на окупованій території Луганщини вирішили "оздоровити" учнів шкіл за "продвинутою" методикою російського професора Володимира Базарного.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас