ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "ЛНР" почалася масштабна передислокація бойовиків та важкої техніки

Упродовж останніх двох днів в Луганській області почалися масштабні переміщення підрозділів так званої "армії ЛНР" по території, контрольованій бойовиками
Depo.Луганськ
21 травня 2015 23:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив громадський активіст та співголова ГІ " Права Справа" Дмитро Снєгірьов на своїй сторінці у "Фейсбуці", пише Донбас.depo.ua.

"Зокрема, в районі м.Петровський (Краснолучський район Луганська обл) спостерігається велика концентрація важкої техніки бойовиків. Наразі, техніка розміщується в лісосмузі поблизу самого міста Петровський і вздовж траси Луганськ-Донецьк" - пише Снєгірьов.

За його словами, передислокація важкої техніки та живої сили бойовиків відбувається з місць їхньої постійної дислокації, а саме: м.Свердловськ та м.Брянка.

Дмитро Снєгірьов стверджує, що повідомлення ЗМІ про те, що підрозділи ЗС РФ та "армії ЛНР" в терміновому порядку покидають місто Брянка (Луганська область), в якому вони довгий час були розквартировані,не відповідають дійсності.Відбувається переміщення особового складу та техніки бойовиків по території Луганської області, а не виведення її на територію РФ.

"В м.Красний Луч важка бронетехніка бойовиків розташована на території "Реммехзаводу" за адресою: м.Красний Луч, вул.Луганське шосе, 1.Територія заводу використовується не тільки, як місце відстою і зберігання важкої техніки, але й як ремонтно-відновлювальна база" - зазначив активіст.