В "ЛНР" на меткомбінаті придушили бунт: Завод працює на 30%, зарплата - раз в три місяці
В "ЛНР" на "віджатому" Алчевському меткомбінаті придушили акцію протесту, робітники бояться втратити роботу, навіть якщо за неї платять раз в три місяці
- Донбас
-
16 вересня 2020 16:06

Як пише Telegram-канал "Донбаський кейс", не так давно частина колективу АМК намагалася страйкувати і вимагати виплат заборгованостей по заробітній платі, але результату не було, передає Depo.Донбас.
"Протест особливого результату не дав. Є гострий дефіцит в сфері залізничного транспортування. Справа в тому, що тепловозів для відвантаження продукції залишилося вкрай мало. Через це відбуваються зволікання з відвантаженням готової продукції, також за допомогою тепловозів перевозять лом і руду. Немає запчастин для локомотивів, ремонт роблять за рахунок виведених з ладу машин. Комбінат працює максимум на 30% потужностей. Є проблеми з сировиною і відвантаженням готової продукції", - йдеться у повідомленні.
Також повідомляється, що одного з страйкарів звільнили заднім числом за те, що він посмів висловити свої претензії начальству з приводу заборгованостей з зарплати та інших нюансів плачевної ситуації, в якій опинився колись процвітаючий меткомбінат.
"Претензії були заявлені в відкриту, а не по кутах, як це в основному прийнято в середовищі робочого колективу. Після цього бунтар недовго залишався співробітником АМК – до кінця дня його звільнили "за власним бажанням", видали трудову книжку (на фото-ред.) і вказали на двері. Ось вам і відповідь на питання - чому не поспішають страйкують працівники заводів, комбінатів і шахт", - йдеться у повідомленні.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 22:50 Ситуація на фронті: Сьогодні рашисти атакували майже півтори сотню разів
- 11:40Окупанти атакували Краматорськ 5 дронами, є руйнування
- 11:19Під час спроби продати викрадену зброю на майже 2 млн грн на Донеччині затримали військового
- 09:57Через дронову атаку знищений термінал "Нової пошти" у Слов'янську (ВІДЕО)
- 23:40 Доба на фронті: Окупанти 112 разів атакували позиції ЗСУ
- 20:41 У Генштабі ЗСУ підтвердили ураження пункту управління армії рф на Донеччині
- 12:28Екіпаж поліції "Білий янгол" потрапив під удар дронів у Покровську
- 09:40Слов'янськ зазнав атаки "шахедів", є руйнування
- 09:48 Минулої доби окупанти 170 разів штурмували позиції ЗСУ
- 23:50 На Донеччині росіяни намагаються просунутися на трьох напрямках — Сирський
- 09:42 Доба на фронті: Рашисти атакували 153 рази
- 10:49Продавчиня зі Слов'янська коригувала ракетні удари росіян по локаціях Сил оборони на Донеччині, - СБУ
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:20У Білозерському на Донеччині від дронової атаки поранені п’ятеро людей
- 17:35"На межі гуманітарної катастрофи": очільник ОВА Донеччини розповів про обстановку в прифронтовій Костянтинівці
- 22:35Що відбувається на фронті: Оперативне зведення
- 21:2115 років тюрми отримала агентка "жіночої групи" фсб, яка шпигувала для ворога на Донеччині
- 10:46У Краматорську другу добу розбирають завали будинку, зруйнованого ракетою росіян ФОТО
- 08:40Скільки людей залишаються у Покровську: дані МВА