В "ЛНР" розповіли про стан п'ятьох дітей, що підірвались біля схрону боєприпасів
Стало відомо про стан п'ятьох дітей, які 28 вересня поблизу окупованого Перевальська на Луганщині знайшли схрон з боєприпасами і випадково підірвали гранату
- Донбас
-
4 жовтня 2019 11:15
Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сайти підконтрольні бойовикам "ЛНР".
Повідомляється, що постраждалі, віком від 7 до 13 років нині перебувають на лікуванні, одну дівчинку планують відправити в Москву.
"Діти проходять лікування в Луганській республіканській дитячій клінічній лікарні, у відділенні гнійної хірургії. Поранення у чотирьох дітей легкі, у них немає ніяких важливих ушкоджень, які змінили б їхнє життя назавжди в плані інвалідизації", - йдеться у повідомленні.
Однак п'ята дитина - 8-річна дівчинка - має важке проникаюче осколкове поранення ока.
"Її планують відправити на операцію в Москву. Лікарі сподіваються, що зір після операції до дівчинки повернеться", - йдеться у повідомленні.
Як повідомлялося раніше, 28 вересня, поблизу окупованого села Черногорівка (колишня Червона Зоря) у Перевальському р-ні, Луганщини діти, що гуляли біля лісового масиву неподалік від житлових будинків, виявили схованку з боєприпасами.
"Граючи, діти випадково підірвали одну зі знайдених гранат, в результаті чого всі п'ятеро отримали поранення різного ступеня тяжкості", - повідомляли ЗМІ.
Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбас
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:34Уряд ухвалив перший пакет рішень на підтримку прифронтових регіонів
- 22:40 Більше сотні разів окупанти атакували лінію фронту
- 18:15Влада розширила список населених пунктів на Донеччині для евакуації для сімей із дітьми
- 22:40 Без світла, води, магазинів, гумдопомоги: У Покровську дотепер проживає близько 1,3 тисячі людей
- 22:22 Росармія 133 рази за добу намагалася прорвати лінію фронту
- 20:50На Покровському напрямку окупанти зосередили угруповання чисельністю понад 110 тисяч особового складу, - Генштаб
- 10:34Ворог вдарив авіабомбами по Білозерському на Донеччині: Є загиблі, поранені та масштабні руйнування ФОТО
- 07:50На Донеччині — зміни у русі потягів з безпекових міркувань (ГРАФІК)
- 17:02Бразильський карнавал голів у Львові, розгром від чемпіона: завершується другий тур УПЛ
- 16:25"Українська команда" передала бійцям 72 ОМБр автобус на Донецький напрямок
- 12:26 Ворог відправив 150 одиниць "гарматного мʼяса" у вигляді ДРГ до Покровська - дійшло лише 30, - DeepState
- 10:38 Окупанти масово перекидають техніку на два напрямки
- 09:31 ЗСУ стримали 160 російських атак: Противник наступає майже на всіх напрямках
- 10:38Цієї ночі ППО знешкодила одну з двох ракет "Іскандер-К" та 16 із 47 дронів
- 09:23 Розпочалася 1263-тя доба війни: Ситуація на фронті
- 21:41На Донеччині оголосили евакуацію родин з дітьми зі ще 19 населених пунктів
- 23:50"Шахтар" і "Полісся" провели перші матчі чергового раунду європейських клубних турнірів: кому вдався розгром суперника ФОТО
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 22:33 Більше сотні боїв відбулося сьогодні на фронті