В Алчевську впровадили "сухий закон" і заборонили святкувати випускні в ресторанах

В окупованому Алчевську "влада" заборонила продаж алкогольних напоїв під час низки свят: першого і останнього дзвоника, випускних, Дня захисту дітей і частково на День міста

Як передає Depo.Донбас, про це повідомили в "адміністрації" Алчевська.

"На території міста Алчевська встановлена ​​повна заборона на роздрібний продаж алкогольної продукції суб'єктами господарювання, незалежно від форми власності, в дні проведення: Дня знань (1 вересня, а в разі, якщо 1 вересня припадає на вихідний день, - в наступний за 1 вересня робочий день) ; заходів в загальноосвітніх установах (день останнього дзвоника і випускних балів); Міжнародного Дня захисту дітей (01 червня)", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє "Інформатор" з посиланням на власні джерела у місті, під заборону також потрапило святкування випускних вечорів у кафе і ресторанах міста.

Також, згідно "указу", 14 вересня - на День міста, продаж алкоголю в центрі міста також буде заборонена з 17:00 до 22:00.

"У дні проведення масових заходів, приурочених до святкування Дня міста (в 2019 році - 14 вересня), встановлено заборону на роздрібний продаж алкогольної продукції суб'єктами господарювання з 17:00 годин до 22:00 години в місцях, розташованих на території, межа якої проходить по вул . Леніна (від перетину з вул. Попова до перетину з вул. Гмирі), вул. Станіславського, вул. Попова (від перетину з вул. Запорізькій до перетину з пр. Металургів) і по периметру ринку "Лиманський", - заявили в "мерії".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook