ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У вишах окупованого Луганська готують еліту ватажків "ЛНР" з російських найманців

У вузах окупованого Луганська готують еліту ватажків "ЛНР" з російських найманців, які наразі є студентами з "індивідуальним графіком навчання"
Depo.Луганськ
18 листопада 2015 12:18
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав голова організації "Права справа" Дмитро Снєгірьов, передає Depo.Донбас.

За його інформацією, в луганських вузах, зокрема, в Луганському національному інституті ім. Тараса Шевченка, практично в кожній групі навчаються "студенти" з характерним не місцевим акцентом і не менш характерною біографією "потомственних трактористів, які прийшли на допомогу єдиному народу".

"Навчання відбувається за індивідуальним графіком. В групах нараховується від трьох до п’яти "туристів". Всі вони на 15-20 років старші за середній вік студента.
Окупаційна адміністрація і місцеві колаборанти таким чином намагаються сформувати майбутній управлінський кістяк для здійснення адміністративних функцій на тимчасово окупованих територіях", - анписав Снєгіньов.

За його даними, фактично,йдеться про те,що російські військовослужбовці і найманці розглядають окупований Луганськ, як російську територію, і мають на меті залишитися тут на довгий час, в якості представників цивільного і військового управлінського апарату самопроголошеної республіки.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас