ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Плотницького журяться за часами, коли "Донбас годував Україну"

У "ЛНР" упевнені, що "економічна блокада Донбасу негативно відбивається на роботі українських підприємств і загальному стані промисловості"
Depo.Луганськ
24 листопада 2015 18:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє один з сепаратистських сайтів, передає Depo.Донбас.

"Блокада Донбасу, що здійснюється Києвом,  при будь-яких розкладах обернеться величезною діркою в українському бюджеті, адже до війни середній внесок Луганська і Донецька в економіку України в три рази перевищував середній внесок всіх інших областей" - запевняє директор інституту економіки та бізнесу Луганського університету імені Шевченка Тетяна Проказа.

А от підприємства Донбасу, що на окупованій території, на її думку, лише виграють від ізоляції. Адже " ДНР і ЛНР володіють потужним економічним потенціалом".

"У той час, як Київ продовжує йти до фінансового і промислового колапсу, ДНР і ЛНР відновлюють заводи, відновлюють роботу шахт, виходячи з географічного положення шукають шляхи збуту своєї майбутньої продукції" - оптимістично заявила Проказа.

Як повідомлялось раніше, керманичі "ЛНР", після того як "прибрали до рук" значну частину державних вугледобувних підприємств та шахти, що вціліли після мародерів, вирішили "освоїти" ще й "копанки". Тобто, вирішили "нелегально їх легалізувати".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас