ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Профспілкові лідери "ЛНР" погрожують розстрілювати вчителів за бунти

Екс-регіонал Олег Акімов, що перейшов на сторону терористів "ЛНР", заявив, що у разі масового протесту вчителів з окупованої території бойовики можуть їх розстріляти
Depo.Луганськ
22 червня 2015 15:54
ФОТО: depo.ua

Про це написали у колективному блозі луганського спротиву  "patria-0-muerte", повідомляє Донбас.depo.ua.

Минулого тижня в Луганську відбулося засідання профспілки вчителів міста, в якому брав участь і екс-регіонал Олег Акімов, який очолює тепер так звану "Федерацію профспілок ЛНР".

"У ході засідання педагоги не стали приховувати в собі накопичені проблеми, і пообіцяли організувати акцію протесту під вікнами "уряду ЛНР", вимагаючи виплатити в повному обсязі заборгованість по зарплаті. Крім того, значна частина працівників шкіл планує звільнитися, і виїхати з підконтрольних бойовикам територій в пошуках кращої долі", - написали блогери.

У відповідь на це Акімов, заявив, що в "республіці взагалі-то військовий стан", і що в разі масових виступів влади можуть просто розігнати мітинг автоматними чергами.

"Однак, такі заяви голови профспілок, який, по ідеї, повинен відстоювати права працівників, замість того, щоб посіяти страх, тільки зміцнили рішучість провести акцію протесту. Тому, у вівторок, з 10 ранку, викладачі Луганська зібралися масово пікетувати будівлю на площі Героїв ВВВ, 3, де тепер засідає Плотницкий і Ципкалов, з вимогою таки вирішити їхні проблеми", - зазначив автор матеріалу.

Більше новин про життя в окупованому Луганську читайте на Донбас.depo.ua.