ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ЛНР" заздрять Захарченку і готують свою "реформу" мобільного зв''язку

На окупованій території Луганської області бойовики ведуть підготовчі роботи до віджиму обладнання українських мобльних операторів

Depo.Луганськ
21 лютого 2018 12:40
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Міністерство зв'язку і масових комунікацій "ЛНР" розпочало збір інформації про наявні ресурси українських операторів мобільного зв'язку, які не діють наразі в "ЛНР".

"Наявність базових станцій, кількість абонентів, які користувалися послугами операторів. Збір інформації проводиться з метою визначення перспектив можливого відновлення їх функціонування з "літнього періоду", - зазначає Тимчук.

Нагадаємо, що станом на кінець січня 2018 року у "ДНР" хвалилися, що вдалося продати більше 820 тисяч стартових пакетів мобільного оператора сепаратистів "Фенікс".

Як відомо, 11 січня зник зв'язок Vodafone на непідконтрольних територіях Донбасу. Компанія "Vodafone-Україна" заявила, що не може перевірити чи відремонтувати своє обладнанн без гарантій безпеки на окупованій території Донецької області.

У Донецьку залізничний міст перетворився на такий собі "переговороний пункт", бо тут можна піймати сигнал мобільного оператора. Місцевий оператор "Фенікс" заявляє, що має право блокувати номери абонентів.

Згодом в "ДНР" з продажу зникли "SIM-карти" терористичного мобільного оператора "Фенікс". А на сторінках соцмереж в Донецьку почали вже з'являтися оголошення про "спеціальні рейси" до місць, де ловить Vodafone.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook