"ЛНР" заявила про затримання "українського диверсанта" з агентурної мережі СБУ

В окупованому Луганську "МГБ ЛНР" заявляє про розкриття "агентурної мережі диверсантів СБУ", яка ліквідувала "офіцерів" та готувала теракти на окупованій Луганщині

Depo.Луганськ
19 травня 2017 12:32
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на "МГБ ЛНР".

"Тероистична група діяла під керівництвом вже відомого нам начальника відділу 8 полку Сил спеціального призначення ЗСУ , що завербував чоловіка на території України. Йому було поставлено завдання сформувати диверсійну групу з жителів Луганщини", - йдеться у повідомленні.

За словами терористів, затриманий "диверсант", мало не Супермен.

"Він пройшов підготовку з організації терористичної діяльності під керівництвом інструкторів СБУ і був направлений в "ЛНР" для проведення спецоперацій. Вибір цілей, фінансування, оперативний зв'язок, узгодження планів операцій здійснювалися безпосередньо начальником", - повідомивляють в "МГБ".

Повідомляється, що затриманого тренували спеціально для того, щоб викрадати та ліквідовувати "кращих людей республіки".

"До завдань цієї терористичної групи входили викрадення, ліквідація військовослужбовців, суспільно-політичних діячів, а також здійснення терактів на стратегічно важливих об'єктах інфраструктури. Крім того, диверсанти, використовуючи агентурну мережу українських спецслужб, намагалися створити осередки нестабільності на великих підприємствах, переважно тих, де введено тимчасове зовнішнє управління ", - повідомляють у "ЛНР".

Нагадаємо, що вчора - 18 травня в окупованому Луганську окупанти переполохалися і навіть посилили охорону ватажку "ЛНР" Ігорю Плотницькому нібито через "загрозу диверсій".

Крім того, 10 березня бойовики так званої "ЛНР" звинуватили офіцерів ЗСУ в організації вбивства так званого начальника управління "народної міліції" Олега Анащенка. Також у "МГБ ЛНР" заявили, що мають дані про те, що виконавцями вбивства Михайла Толстих ("Гіві"), який загинув 8 лютого в Донецьку в результаті теракту, були військовослужбовці восьмого полку Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Також повідомлялося, що 11 лютого на території Луганської області було втрачено зв'язок з розвідниками, які виконували бойові завдання.

СБУ оприлюднила розмови вбитого керівника "міліції ЛНР" Анащенка, який звинуватив "МДБ" у замаху.

Як повідомлялось, Анащенко ліквідований в Луганську 4 лютого в результаті вибуху автомобіля. "ЛНР" відразу ж висунула версію, що теракт був здійснений українськими спецслужбами з метою дестабілізації обстановки.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас