У "ЛНР" з жахом чекають скорої видачі зарплати бойовикам

На окупованій Луганщині командування бойовиків вживає заходів, щоб попередити "розваги" бойовиків з нагоди отримання зарплати, однак визнають, що безсилі проти свавілля найманців

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитра Тимчука.

За його даними, 16 серпня, в день видачі бойовикам заробітної плати, має відбутися планова ротація на передових позиціях "16 БТрО" ("батальйон територіальной оборони" в складі "2 АК ЛНР").

"У зв'язку з цим співробітниками "МВС ЛНР" прогнозується різке погіршення криміногенної обстановки в районі базування підрозділу, після чого "МВС ЛНР" і командування "2 АК ЛНР" погодили заборону на відвідування бойовиками рядового складу закладів відпочинку на території Луганська після отримання зарплати", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з огляду на контингент, який знаходиться в складі "батальйону", "співробітники"МВС ЛНР" передбачають масове недотримання бойовиками вказаної заборони і значне зростання кількості кримінальних злочинів, зокрема й з використанням вогнепальної зброї та вибухових речовин.

Нагадаємо, що у "ДНР" ситуація не краща. Днями там російські військовослужбовці жорстоко розправилися зі своїм товарищем по службі: побили і закопали живим

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас