ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "ЛНР" пропонують залишити Пасічника "царювати" аж до 2023 року

У "ЛНР" оприлюднили "пропозицію громадськості" стосовно подовження повноважень нинішнього ватажка Леоніда Пасічника  "депутатів". Вона написана мов під копірку з такої ж заяви у "ДНР"

Depo.Луганськ
9 серпня 2018 17:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на сайт підконтрольний "ЛНР".

"Представники громадськості ЛНР запропонували продовжити повноваження глави Республіки і депутатів Народної Ради",- йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що "відповідне звернення" підписали "голова первинної профспілкової організації АМК, машиніст тепловоза Ігор Бартош, т.в.о. ректора Луганського національного університету (ЛНУ) імені Володимира Даля Віктор Рябичев, директор з соціальних питань та побуту, голова ради ветеранів ПАТ "Луганськтепловоз" Стефан Кушнарьов, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЛНУ ім. Т. Шевченка Оксана Дібас, ректор ЛНУ ім. Т. Шевченка Олена Трегубенко".

Свою ініціативу "громадяни" пояснюють тим, що 12 травня Пасічник зі своїм "урядом" представили нову програму розвитку, тож в ним, мовляв, не було часу її впровадити. А відтак, треба дати їм час і почекати на результат.

За планом Пасічника, "впроваджувати" він зібрався аж до 2023 року.

Нагадаємо, що днями члени сепаратистського руху "Донецька республіка" запропонували продовжити термін дії повноважень ватажка "ДНР" Олександра Захарченка і "депутатів". Пояснення про цю "ініціативу" скопіювали з тої ж кремлівської методички, що й у "ЛНР".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас

Приєднуйтеся до нашої групи на Facebook