В "ЛНР" російські силовики залякують фізичною розправою бажаючих страйкувати

На окупованій території Луганщини працівників підприємств Лутугинського району, що збираються страйкувати проти суттєвого зменшення фінансування, залякують фізичною розправою російські силовики з ФСБ

Depo.Луганськ
12 квітня 2017 10:35
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на Головне управління розвідки МО України.

Повідомляється, що працівники ДВАТ "шахта Білоріченська", що в окупованому Білоріченському та "Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат", що розташовані у Лутугинському району Луганщини оголосили підготовку до страйку та проведення масових маніфестацій трудових колективів під час травневих свят.

Зазначається, що окупаційне керівництво зазначених підприємств намагається запобігти масовим виступам своїх робітників за допомогою місцевих силовиків та представників ФСБ РФ.

"Активістів та ініціаторів страйку попереджено про можливість застосування жорстких репресивних заходів у разі невиконання "рекомендацій". Проводиться активна "профілактична" робота, яка носить примусово-силовий характер", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, більшість захоплених підприємств бойовиками "Л-ДНР" нині фактично перебуває у режимі простою.

Нагадаємо, що в сусідній "республіці", а саме окупованій Амвросіївці, місцева "влада" пообіцяла працівникам підприємств видавати 30% заробітної плати продуктами харчування.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас