У "ЛНР" плазують перед Поклонською: Притягли її бабі меду з Криму

"Депутати "ЛНР" та "делегати з Росії" вирішили "прогнутися" перед землячкою, депутаткою Держдуми Наталею Поклонською і організували урочисті відвідини її баби, що мешкає на окупованій Луганщині

Depo.Луганськ
17 жовтня 2017 12:49
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомляють у ЗМІ підконтрольних бойовикам.

Повідомляється, що "делегація" складалася з депутата Держдуми, координатора Інтеграційного комітету "Росія-Донбас" Андрія Козенка, глави Нижньогірського району Республіки Крим Олександра Петрова, голови "Народної Ради "ЛНР" Володимира Дегтяренка, "депутата Народної Ради "ЛНР", голови "Федерації профспілок "ЛНР" Олега Акімова.

"Їх зустріли при в'їзді в Перевальський район, біля Михайлівки. Вони відвідали мешканку цього селища Дубровську Лідію Михайлівну. Вона є бабусею екс-прокурора Криму, депутата Держдуми Наталії Поклонскої. Вони подарували їй квіти, кримський мед, вино, торт, подзвонили внучці, і бабуся поспілкувалася з нею по телефону", - йдеться у повідомленні

Нагадаємо, що Поклонська була співробітником органів прокуратури України до 11 березня 2014 року. Після цього вон автекла до окупованого Криму, де її було призначено "головним прокурором". Після того і до нині вона є депутаткою Держдуми Російської Федерації.

Поклонську оголошено в розшук правоохоронними органами України по ст.109 ч.1 КК України.

Крім "прокурорства" Поклонська "прославилася" своєю хворобливою любов'ю до російського імператора Миколи ІІ. Це призвело також до гучного скандалу з виходом на Росії фільму "Матильда" і звинуваченнями Поклонської у тероризмі.

Фільм "Матильда" присвячений близьким стосункам імператора Миколи II і балерини Матільди Кшесинської. Він повинен вийти в прокат 24 жовтня. З початку року Поклонська намагається протидіяти широкому прокату стрічки Олексія Учителя, вважаючи, що показ картини неприпустимий з моральних і релігійних причин.

Читайте також: Пригоди Поклонської у Вейшнорії: Сюжети, які можуть остаточно знищити психіку росіян

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас