UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У "ЛНР" люди масово звертаються до лікарень

У "ЛНР" масові звернення в лікарні, але окупанти приховують випадки коронавирусу

Як передає Depo.Донбас, про це InfoResist розповів співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов.

За його словами "республіки", незважаючи на заяви про готовність до боротьби з коронавірусів, фактично не готові.

"Гостро стоїть питання забезпечення ліками та медичними масками. І плюс наявність медичного персоналу. Тому що дуже високий відсоток тих людей, які залишають території так званих "республік" і їдуть на території, підконтрольні Україні. На даний момент те, що відбувається в "ЛНР", це масове звернення людей в лікарні, але їх проводять під ГРЗ, тобто грип. Це свідчить про те, що влада намагається приховати випадки захворювання коронавірусів або намагається не псувати статистику. Тому говорити про їх готовність до боротьби з коронавірусом не можна. Плюс, є момент, що в принципі Росія фактично перекрила кордон з "республіками", — сказав він.

Також Снєгірьов розповів, що на території "республік", зокрема на території республіканської лікарні, розгорнуті додаткові ліжка, а також проводяться заходи щодо готовності медперсоналу до роботи в критичних ситуаціях.

"Тобто це свідчить про певні тенденції. І як приклад, навіть якщо на контрольованих ЗСУ територіях є проблеми з поставками медичних пов'язок і медикаментів, то в "ЛНР" взагалі ситуація, в аптеках немає медичних масок, їх немає в лікарнях. Це все свідчить про певні тенденції. Плюс Україна прийняла рішення щодо закриття КПВВ. Тому що вантажопотік і навіть перетин умовної лінії розмежування доходить до 10 тисяч осіб за добу. Тобто це великий відсоток людей, які можуть потенційно бути зараженими коронавірусом, можуть принести хворобу на наші території. Інше питання, наскільки цей режим дотримується. Тому що вимір температури не є показником того, що можна запобігти або виявити зараженого коронавірусом", - зазначив Снєгирьов.

За словами Снєгірьова, статистики про кількість хворих коронавірусів в ОРДЛО ні у кого немає.

"Йде маскування. Коли будуть заявляти про точну кількість, значить, це брехня. Вони їх не фіксують як хворих коронавірусом, їх проводять як ГРЗ", - резюмує він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"