Це триватиме десятиліттями: В "ЛНР" скиглять про тяганину в отриманні роспаспортів

На окупованій Луганщині бажаючі отримати російські паспорти жаліються на тяганину і неорганізований процес прийому документів

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на місцеві пабліки.

Зокрема в окупованому Кіровську скаржаться, що місцеві "чиновники" починають і закінчують приймати документи, коли їм самим заманеться.

Такими темпами ми будемо отримувати громадянство багато десятиліть", - зазначає місцевий житель.

Нагадаємо, що у мережі оприлюднили відео з окупованого Харцизька, де видно натовп людей біля кабінету, в якому приймають документи на отримання російського паспорта.

Як повідомлялося раніше, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав Указ "Про визначення в гуманітарних цілях категорій осіб, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку"

Помічник президента Росії Владислав Сурков назвав видачу в "Л-ДНР" паспортів Росії "боргом перед російськомовними".

Всього на території ОРДЛО проживає приблизно один мільйон пенсіонерів. Напередодні в Пенсійному фонді Росії сказали, що вони можуть розраховувати на виплату російських пенсій тільки в разі переїзду на Росію. Мінімальний рівень російських пенсії становить 8846 рублів, а середній розмір - близько 14 тисяч рублів.

 13 травня в Євросоюзі заявили, що не планують запроваджувати нові санкції проти Росії через рішення Москви роздавати російські паспорти на Донбасі.

Також повідомлялося, що російські паспорти, які видаватимуть жителям окупованого Донбасу, будуть чинними лише в Ростовській області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас