ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Терористи сконцентрували значні сили у районі Станиці Луганської та Щастя

На ділянці між населеними пунктами Весела Гора (неподалік від Щастя) і Миколаївка (неподалік від Станиці Луганської) на північний схід від Луганська відзначається наявність двох посилених батальйонів терористів
Depo.Луганськ
18 травня 2015 08:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

У складі - 22-24 танки, 46-48 ББМ, кілька дрібних підрозділів з легкими бронеавтомобілями (всього до 25 одиниць), 25 знарядь ствольної артилерії і 16 установок РСЗВ, триває  постійне поповнення технікою та особовим складом.

У другому ешелоні російсько-терористичних військ відзначається наявність зведених підрозділів з російських військовослужбовців (чисельність коливається, на постійній основі - до 1000 осіб).

Фактично тилова база постачання - Луганськ. Враховуючи зосереджену в районі Слов'яносербська тактичну групу (також до посиленого батальйону, 12 танків і 25 ББМ) можна говорити про зосередження і розгортання на північному луганському напрямку зведеної бригади бойовиків.

Діючі в напрямку населених пунктів Станиця Луганська і Щастя підрозділи терористів управляються і координуються одним командним пунктом, передовий спостережний пункт фіксувався в районі населеного пункту Обозне.

Бандформування "Привид" (до 80 осіб і близько 6-7 одиниць ББМ з 3-ма вантажівками), що прибуло раніше в Алчевськ, вирушило на північний схід. Передбачуване місце появи бандформування - на ділянці Новотошківське - Донецьке.