ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Соліст "Агати Крісті", Чичеріна та "7Б" нагострили лижі в Луганськ розважати бойовиків

Терористи "ЛНР" заявили про проведення 25 квітня у Луганську так званого музичного фестивалю "Сонце зійде" та обіцяють, що на ньому співатимуть рок-музиканти з Росії
Depo.Луганськ
14 квітня 2015 15:09
ФОТО: depo.ua
Соліст "Агати Крісті", Чичеріна та "7Б" нагострили лижі в Луганськ розважати бойовиків
Соліст "Агати Крісті", Чичеріна та "7Б" нагострили лижі в Луганськ розважати бойовиків

Інформацію про "фестиваль" оприлюднили на сайті, підконтрольному терористам "ЛНР", повідомляє Донбас.depo.ua.

На так званому фестивалі, який терористи обіцяють провести на стадіоні "Авангард",  планують виступити такі російські рокери як Вадим Самойлов з "Агати Крісті", гурти "7Б", "Юта", "Маша і мєдвєді"  і співачка Чичеріна. Також  окупанти анонсували присутність "кращих рок-гуртів Донбасу", які для участі у "фестивалі" будуть проходити "спеціальний відбір".

Цікаво, що російські рокери, що мають намір завітати до окупованого Луганську, вже давно втратили популярність на батьківщині та загубили колись вдалу музичну карєру. Вадим Самойлов з 2008 року активно співпрацює з Кремлем та є членом Суспільної палати РФ. Востаннє колишній учасник "Агати Крісті" презентував нові пісні 5 років тому.

Найбільшу популярність гурт "7Б"  здобув у далекому 2001 році після виходу альбому "Молодиые ветра", після цього про музикантів забули. А лідер колективу Іван Демян у 2010 році намагався зпуститися з вікна квартири, тримаючись за звязані простині, і зламав хребет. Відомо, що чоловік страждає на шизофренію і навіть знаходився на обліку у психіатричній лікарні.

Співачка Юлія Чичеріна була популярною на початку 2000-х, після чого, випустивши останній альбом у 2007 році, замість музики мандрувала Південною Азією та Росією.  Про музичну карєру вони згадала тільки у 2015 році, і записала новий альбом, який мабуть і збирається представити аудиторії окупованого Луганська.

Разом з Чичеріною хвилю популярності на початку нульових зловив і гурт "Юта" з піснею "Хмель та солод". Склад гурту постійно змінюється, і вони продовжують писати пісні, але це не допомагає "Юті" знову отримати втрачене визнання публіки.

А гурт "Маша і мєдвєді", відомий у 90-х піснею про Любочку, у 2000-му розпався через конфлікт між музикантами. Після цього рокери намагалися знову писати музику разом, але шаленого успіху вже не здобули.

Той факт, що деякі російські рокери підтримали окупантів "ЛНР" та "ДНР" взагалі ставить під сумнів існування російського року як такого. Цей стиль музики сформувався за часів СРСР як протест прогресивної молоді проти диктатури радянської влади. Окремі представники російського року здобули популярність у багатьох країнах, їх пісні ставали гімнами змін, перебудови та свободи. Тепер російська рок-сцена розділилася навпіл - музиканти, що пліч-о-пліч виступали на одній сцені, підтримали різні полюси україно-російського конфлікту.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, Сергій Шнуров, лідер гурту "Ленінград" не боїться висміювати російську владу та прихильників Володимира Путіна. Неодноразово на підтримку України висловлювався і лідер гурту "Машина Врємєні" Андрій Макаревич.

Натомість співачка Віка Циганова та народний артист Росії Йосип Кобзон підтримали терористів "ЛНР" та "ДНР" і навіть приїздили до окупованого Донбасу.