ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Син регіоналки-посібниці окупантів "ЛНР" працював на "хунту" і потрапив в полон до козаків (ВІДЕО)

Про полонення податківців повідомлялося 22 квітня
Depo.Луганськ
27 квітня 2015 17:57
ФОТО: depo.ua

Син посібника окупантів-ректора Луганського національного аграрного університету Валентини Ткаченко працював у податковій в українському Сєвєродонецьку, але виїхав на Пасху на територію "ЛНР" і попав у полон казаків.

Про це розповів голова луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

"Її син працював у нас полковником податкової міліції, начальником управління по відмиванню брудних коштів, і був днями затриманий з двома податківцями. Поїхали на Пасху, не маючи дозволу, враховуючи те, що він є носієм секретної інформації, оскількі він суб'єкт оперативно-розшукової діяльності, яка іде під грифом таємно.  Пані Ткаченко відправила його у загнівающий під "київською хунтою" Сєвєродонецьк і він тут працював, але паску хотів з'їсти (у Луганську), так козачки його нагодують", - сказав Москаль.

На сайті Луганського аграрного університету, який окупований "ЛНР", 23 квітня з'явилося повідомлення про те, що "вуз" шукає ректора.

Син регіоналки-посібниці окупантів "ЛНР" працював на "хунту" і потрапив в полон до козаків (ВІДЕО) - фото 1

Але ще наприкінці грудня 2014 року Ткаченко називалася ректором і заявляла, що у Луганську залишилися працювати 88% викладачів університету.

Вона заявила, що уряд України пропонував перевести Луганський аграрний університет в Харків, де б він продовжив роботу на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства.

«Університети не переїхав. Більшість викладачів залишилися тут. Правда, в Харків виїхав 79-річний проректор, який тепер намагається там організувати вуз», - розповіла Ткаченко.

Нагадаємо, Ткаченко була депутатом облради від Партії регіонів і завжди славилася своєю українофобською позицією.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 22 квітня стало відомо, що троє податківців із Сєвєродонецька, не отримавши перепусток координаційної групи для проїзду на окуповані території, неофіційно поїхали в Луганськ, щоб відзначити свято зі своїми родичами.

Поблизу с.Голубовське Попаснянського району (територія, окупована так званими козаками) їх затримали озброєні бойовики. Одного згодом відпустили, а інших двох (40-річного полковника податкової служби та 48-річного ревізора-інспектора) взяли в полон.