ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

СБУ: Більше 50 "чиновників"-терористів "ЛНР" засудять заочно

Службою безпеки України завершено досудове розслідування у відношенні 53 "посадових осіб" силового і політичного блоку "ЛНР" у 2017 році

Depo.Луганськ
13 вересня 2017 17:59
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Повідомляється, що серед них - 19 "чиновників" високого рівня - "міністрів", їхніх заступників, керівників "департаментів", "глав адміністрацій".

"В кінці серпня 2017 року СБУ направила до суду обвинувальні матеріали щодо чергового сепаратистського функціонера - "начальника Управління інфраструктури та дорожнього господарства міністерства інфраструктури і транспорту "ЛНР", - повідомили у відомстві.

Зазначається, що незадовго до цього слідчі СБУ завершили досудове розслідування і направили в судові інстанції обвинувальні акти щодо "в.о. міністра" і заступника "міністра інфраструктури і транспорту".

"Встановлено, що ці особи від імені псевдореспублікі незаконно керували об'єктами транспорту та інфраструктури, захопленими російсько-терористичними угрупованнями на території ОРЛО, забезпечували і контролювали примусове виконання вказівок і нормативно-правових актів самопроголошеної влади", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що їм інкримінується сприяння діяльності терористичної організації, тобто вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України.

"Правопорушників заочно повідомлено про підозру у вчинення злочину, вони оголошені в розшук. До них буде застосована процедура заочного засудження", - повідомили у СБУ.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас