ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російські журналісти з'ясували, що Росія влаштувала блокаду окупованому "ЛНР" Донбасу

Російські журналісти, відомі своєю антиукраїнською позицією, побувавши в Луганську зробили висновок, що Росія влаштувала окупованому "ЛНР" Донбасу справжню блокаду
Depo.Луганськ
28 квітня 2015 17:44
ФОТО: depo.ua

На сайті російської "Комсомольської правди" з'явилася стаття журналістів Олександра Коца і Дмитра Стешина, що побували в Луганську, і зробили несподіваний висновок: Росія влаштувала самопроголошеної "ЛНР" справжню блокаду і зовсім не поспішає захищати живуть там російських людей, як неодноразово заявлялося раніше, повідомляє ДС.

"У багатоквартирних будинках, порожніх наполовину, стоїть запах фекалій - тягне з замкнених і кинутих квартир, з пересохлих водяних затворів каналізації. Пам'ять про літнє примусове відключення комунальних послуг. Зате тепер є світло і вода. Є й зв'язок, скрізь. Але нестійкий. Як жартують луганчани - "у нас другий місяць День зв'язківця", - діляться побаченим журналісти.

Місто порожніє вже з четвертої години дня. О сьомій годині вечора можна не помітити на центральних вулицях жодної машини, жодного пішохода. Тільки світлофори моргають. Але вдень бігає громадський транспорт, працюють магазини і навіть вуличні млинцеві кіоски - в них стоять черги з тих, у кого є гроші. Поруч по тротуару прогулюється дівчина з плакатом на спині: "перевести в готівку гроші з картки за 3%", - описують Стешин і Коц сучасний Луганськ.

"До довоєнного рівня життя місту ще дуже далеко, і не факт, що Луганськ взагалі коли-небудь зможе досягти його, оскільки Росія не поспішає допомагати невизнаній республіці і фактично підтримує економічну блокаду сепаратистів, яка практикується українською стороною", - стверджується в публікації.

"Банківська система республіки повністю закрита. Україна у відкритті коррахунку відмовила ... Не менше проблем і з Росією, яка працює строго за міжнародним законодавством, а значить, всі митні проблеми, мита та дозволу луганському бізнесу потрібно залагоджувати і отримувати з іншого боку лінії фронту . Що в реальності - небезпечний абсурд більше схожий на знущання. Ніякого розвитку економіки молодої республіки в такій ситуації не буде. А буде трохи краще, ніж зараз. Коли-небудь "- пише" Комсомолка ".

Як повідомляв Донбас.depo.ua, у окупованом Луганську складна ситуація з цінами на продукти, які зростають мало не щодня. У місті багато військової техніки. Дуже часто можна побачити колони танків. Зараз терористи ховають її на території військових частин.