На Луганщині бойовики підірвали залізничні колії: Воронка від вибуху завглибшки 3 метра

На перегоні станції Шипілове-станції Сентянівка в Луганській області на 48 км виявлено воронку від вибуху діаметром 4 метри та глибиною 3 метри.

Depo.Луганськ
13 квітня 2017 11:05
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної ВЦА, про воронку вдень 12 квітня поліції повідомив диспетчер залізничної станції Лиман, передає Depo.Донбас.

Внаслідок вибуху пошкоджено залізничну колію.

"Це є свідченням цинічного та підступного плану ворога зруйнувати нашу цивільну інфраструктуру", - зазначає ВЦА.

Зазначимо, що на цій ділянці залізниці бойовики вже підривали колії майже два роки тому - у травні 2015 року.

Нагадаємо, 12 квітня окупаційна влада частини Луганщини благала відновити пасажирські залізничні перевезення в українські міста.

Крім того, так звана "рада міністрів "ЛНР" остаточно привласнила майно структурного підрозділу регіональної філії Луганської дирекції залізниць ПАТ "Укрзалізниця".

Три роки тому структурний підрозділ регіональної філії Луганської дирекції залізниць входив у ГП "Донецька залізниця". Після окупації залізничні вокзали у Луганську і Донецьку спустіли, сполучення з українськими регіонами немає з осені 2014 року, а між "республіками" ходять поодинокі електрички.

Загалом залізниця використовувалася для перевезення вантажів: дерева, вугілля коксу. Крім того, "ЛНР" і "ЛНР" довго не могли поділити сфери впливу на залізниці, оскільки головний офіс знаходивася у Донецьку, а луганські окупанти не хотіли підпорядковуватися донецьким у питаннях залізничних перевезень.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас