ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Блогер: Росія планує наступ після заміни Плотницього на "російську команду"

Ростовський блогер Андрій Ростов опублікував інсайдерську інформацію про плани російського керівництва щодо розвитку терористичної організації "ЛНР".
Depo.Луганськ
7 квітня 2015 22:36
ФОТО: depo.ua

Про це він пише в своєму блозі.

Його джерела повідомили, що у травні ватажок "ЛНР" Ігор Плотницкий повинен подати у відставку через "слабкий стан здоров'я", а в керівництві "ЛНР" чекають "російську команду".
"Відразу після відставки Плотницького, буде проводиться підготовка до "звільнення" Станиці Луганській та інших населених пунктів на північ від Луганська", - повідомив блогер.
Одне з його джерел - представник прокуратури "ЛНР".
"Інформація така - в кінці весни, початку літа, намічаються активні бойові дії в напрямку Станиці Луганській з "ЛНР", і в напрямку Маріуполь-Бердянськ-Мелітополь з "ДНР". Очікування у сепаратистів такі, що до липня-серпня цього року, більша частина Луганської області буде під контролем "ЛНР", а в Крим буде "пробитий" сухопутний коридор", - пише блогер.
Крім того, він опублікував фото колони військових вантажівок, зняте 7 квітня в Ростовській області.
"Непрямим підтвердженням цього, можуть служити нескінченні ротації військової техніки в Ростовській області. Зауважте, техніка НЕ супроводжується автомобілями ДАИ", - написав він.
Крім цього, він зазначив, що на дорогах Ростовської області помічені колони від 3 до 5 "Уралов" і "КАМАЗів" з псевдономерамі "ДК" (Донецька комендатура).