Росія ні при чому: У Мелітополі суддя вирішила, що Іл-76 під Луганськом росіяни не збивали

Суддя Мелітопольського міськрайонного суду відмовилась визнати загибель Олександра Бєлого - командира літака Іл-76, збитого під Луганськом у липні 2014 року - результатом агресії Російської Федерації

Про це УНІАН повідомила вдова загиблого офіцера Тетяна Чимиркова, яка зверталась до суду з відповідним позовом, передає Depo.Донбас.

За її словами, відповідне рішення суд виніс 16 квітня.

"Суд відмовився визнати, що загибель командира транспортного літака Іл-76 Бєлого і, відповідно, 9 членів екіпажу і 40 десантників, стала результатом збройної агресії Російської Федерації. У рішенні, виданому вдові загиблого, вказано лише вступну та резолютивну частину - без мотивувальної частини, де суд аргументує своє рішення", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що суддя Мелітопольського міськрайонного суду Юлія Горбачова не змогла прокоментувати своє рішення, пославшись на відсутність часу в зв'язку з судовим засіданням.

"Своєю чергою в. о. голови Мелітопольського міськрайонного суду Тамара Міщенко повідомила, що суддя не встигла оформити мотивувальну частину судового рішення у зв'язку з великим робочим навантаженням, пообіцявши, що рішення буде опубліковано повністю в понеділок, 22 квітня", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 14 червня 2014 року Україна здригнулася від страшної звістки: вночі в небі над Луганськом терористи так званої "ЛНР" збили військовий літак Іл-76. На борту судна перебували 49 військовослужбовців – 40 десантників 25-ої повітряно-десантної бригади ЗСУ та 9 членів екіпажу. Всі вони загинули.

Читайте також: Дружина загиблого командира Іл-76: "Саша сказав: "Командир, мене збили. Прощавай!"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас