Прокуратура Луганщини оголосила у розшук "прес-секретаря" Плотницького (ФОТО)

Прокурором Луганської області повідомлено про зміну підозри на розшук колишньому депутату Луганської облради, а нині одному з "чиновників адміністрації глави "ЛНР"

Depo.Луганськ
26 вересня 2017 12:34
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на прес-службу прокуратури Луганської області.

Повідомляється, що прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109 (умисні дії, спрямовані на пособництво насильницькому поваленню конституційного ладу та захопленню державної влади), ч. 2 ст. 110 (умисні дії, спрямовані на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України), ч. 1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) КК України стосовно депутата Луганської обласної ради VIскликання.

"Встановлено, що в 2014 році депутат Луганської обласної ради VI скликання дав згоду і ініціював своє призначення на посаду "помічника з внутрішньої політики і зв'язків з громадськістю глави Луганської народної республіки", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі "чиновник" забезпечує інформаційну політику і здійснює пропаганду діяльності "ЛНР" на окупованій території Луганської області, а відтак є прямим посібником терористів.

"Оскільки вказаний громадянин переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на тимчасово окупованій території Луганської області, останнього оголошено у розшук та на підставі ухвали суду розпочато спеціальне досудове розслідування", - повідомляють у відомстві.

Довідка: санкція ч. 1 ст. 109 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої. Санкція ч. 2 ст. 110 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої. Санкції ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

З огляду на вказані дані, зазначеним "чиновником" може бути Родіон Мірошник. Свого часу він був довіреною особою екс-голови Луганської ОДА та нардепа від Партії регіонів Олександра Єфремова. А під час президентських виборів 2004 року Мірошник виконував обов'язки прес-секретаря Віктора Януковича.

Крім того, у 2010 році Мірошник обіймав посаду заступника голови Луганської ОДА, а після звільнення очолив Луганську обласну державну телерадіокомпанію.

Наразі Мірошник вважє себе "представником "ЛНР" на переговорах у Мінську.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас