ОБСЄ розповіла про жертву обстрілу на блокпості "ЛНР" у Золотому

Місія ОБСЄ тільки 5 січня дізналася про жертву обстрілу на блокпості "ЛНР" у Золотому-5 (Михайлівці), яку було поранено 22 вересня минулого року

У звіті ОБСЄ пояснює, що доступ місії до окупованого району Золоте-5 був обмежений упродовж останніх місяців, оскільки безпекова ситуація поблизу цього району погіршувалася, передає Depo.Донбас.

Зазначається, що 5 січня на автовокзалі у Золотому-5 (Михайлівці) чоловік (віком 51–59 років), який представився водієм автобуса, повідомив команді Місії, що один із його пасажирів отримав поранення 22 вересня 2018 року, коли куля влучила в автобус біля блокпоста збройних формувань на південному краю ділянки розведення в районі Золотого.

За його словами, автобус їхав звичайним маршрутом із н. п. Первомайськ (непідконтрольний урядові, 58 км на захід від Луганська) до Золотого-5 (Михайлівки). На автовокзалі спостерігачі бачили автобус з пробоїною в металевій багажній полиці, розташованій над третім вікном із лівого боку автобуса. За оцінкою СММ, пошкодження було спричинено вогнем зі стрілецької зброї.

Дружина (віком 31–39 років) пораненого пасажира повідомила спостерігачам про те, що 22 вересня 2018 року її чоловік, коли він їхав в автобусі з Первомайска до Золотого-5 (Михайлівки), отримав поріз вуха осколком скла. Вона додала, що він почув гучний шум і бачив, як поряд із ним розбилося вікно.

Співробітниця (віком 41–49 років) книжкового магазину біля автовокзалу в Золотому-5 (Михайлівці) повідомила команді місії про те, що 22 вересня 2018 року вона бачила, як автобус із розбитим вікном прибув на автовокзал, а один із його пасажирів прикривав рукою вухо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас