ОБСЄ повідомила про загибель жінки та її 17-річної доньки під час обстрілу в "ЛНР"

ОБСЄ підтвердила повідомлення про загибель жінки та дівчини внаслідок обстрілу в селищі Золоте-5 на окупованій Луганщині

Про це йдеться у звіті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

14 жовтня на вул. Поштовій, 26, команда ОБСЄ, яку супроводжували члени збройних формувань, бачила свіжу вирву в дворі будинку, а також осколкові пошкодження та 2 розбиті вікна на північно-східній і північно-північно-східній сторонах будинку.

За оцінкою спостерігачів, пошкодження були спричинені розривом снаряда, випущеного з північного напрямку. У цьому ж дворі спостерігачі також зафіксували осколкові пошкодження літньої кухні з її північно-північно-західної сторони і два розбиті вікна (одне з північно-північного заходу, а інше — з північно-північного сходу).

Чоловік (у віці від 20 до 29 років) повідомив, що 13 жовтня, в період між 17:00 і 18:00, він почув гучний вибух, коли перебував на задньому дворі вищезазначеного будинку. За словами співрозмовника, відразу після цього він побачив, що в дворі будинку лежали жінка та її донька з пораненнями в області грудної клітини та ніг відповідно. Медперсонал моргу в Кадіївці повідомив, що увечері 13 жовтня до них доправили тіла 47-річної жінки та 17-річної дівчини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Мітки: #ЛНР #ОБСЄ