На окупованій Луганщині бойовики звозять десант та важку техніку

На окупованій території Луганської області зафіксована активність підрозділів регулярних частин ЗС РФ та бойовиків "ЛНР", що не пов'язана з проведенням планової ротації
Depo.Луганськ
27 травня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на аналітичний відділ ГІ "Права Справа".

Повідомляється, що така активність та передислокація техніки і живої сили окупантів спостерігається в районі окупованого міста Лутугине Луганської області.

"Місцеві джерела повідомляють про передислокацію з Луганська в Лутугине 4 БТР, 2 БМП, 3 тентованих автомобіля з живою силою та 2 "Камаз" з паливно-мастильними матеріалами", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, на території Луганської області, зокрема, в с.Георгіївка Лутугинського району Луганської області, розвідгрупами ГІ "Права Справа" зафіксована присутність підрозділів 31-ої окремої гвардійської ордена Кутузова II ступеня десантно-штурмової бригади(місце постійної дислокації - м.Ульянівськ).

Крім того, 21 травня повідомлялось,що в районі окупованого м. Ровеньки Луганської області розквартировано підрозділ ЗС РФ загальною чисельністю до 200 чоловік. Крім живої сили зафіксовано присутність 7 одиниць РСЗВ "Град", три зенитні установки, дві БМП та чотири БТР.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас