ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Луганщині планують побудувати свій Кембрідж

На Луганщині запланували будівництво університетського центру на кшталт сучасних світових зразків
Depo.Луганськ
25 травня 2016 16:39
ФОТО: depo.ua

Про це голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз говорив під час зустрічі із генеральним директором німецької будівельної компанії Intercon, передає Depo.Донбас.

"У нас вже готовий проект для будівництва у вашому регіоні університетського центру за світовими стандартами, подібних до Кембриджу та Оксфорду. Під університетським центром розуміється створення потужної освітньої бази із сучасними гуртожитками, навчальними комплексами та лабораторіями для розвитку наукових напрямів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що учбовий заклад розраховували на 25 000 студентів та 5 000 викладачів.

Генеральний директор Іntercon Ігор Спірідонов зазначив, що компанія вже має потенційного інвестора для цього проекту.

"Ми готові залучати інвестиції для реалізації цього проекту і вже є потенційне джерело. Наша компанія працює на принципах прозорості. З нами можна заробити, але з нами не можна вкрасти", - йдеться у його коментарі.

Гарбуз повідомив, що в Луганській області існує проблема з приміщеннями для навчальних закладів, що переїхали з окупованої території. Зокрема, Аграрний університет потребує приміщень.

"Для реалізації проекту на розгляд уже виділено три земельних ділянки. Наступного тижня планується нарада з керівниками університетів Луганщини для того, щоб максимально врахувати побажання всіх освітян регіону. Після наради ми проведемо трьохсторонню зустріч з ректорами, представниками будівельної кампанії та облдержадміністрації з метою підписання "дорожньої карти" відновлення освітнього потенціалу Луганської області", – зазначив очільник Луганської обласної ВЦА.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас