На Луганщині бойовик "ЛНР" застрелив проукраїнського земляка на очах у 7-річного сина

В окупованому селі Хороше Слов'яносербського району Луганської області у поминальну неділю терорист "ЛНР" застрелив чоловіка за проукраїнські погляди

Історію почув від місцевих жителів кореспондент програми "Подробності" Роман Бочкала і написав на Facebook, повідомляє Донбас.depo.ua.

За словами Бочкали, чоловік, якого застрелили, приїхав до села провідати могилу матері.

"Минулої неділі в с. Хорошому застрелили чоловіка. Йому було 32. Приїхав провідати могилу матері. Коли почалася війна, загиблий зі своєю дружиною і сином виїхали з Хорошого на неокуповану територію. І повертатися не збиралися. Але поминальний день", - написав він.

На кладовищі загиблий зустрів знайомих, які перейшли на сторону терористів "ЛНР", і між ними почалася суперечка.

"І ось кладовище. Підійшли місцеві бандюгани, з якими колись загиблий навчався в школі і ганяв футбол. А тепер вони сєпар. Бойовик. Один з них, Губін став пред'являти претензії до загиблого. Мовляв, ти за Україну, а не за ЛНР. Той відповів, що думає про Губіна та інших "защітнічків". Зав'язалася бійка. Народ розтягнув", - продовжив Бочкала.

Щоб помститися, розлючений бойовик прийшов додому до чоловіка і застрелив його.

"Хлопець з родиною повернувся додому. Сиділи у дворі, спілкувалися, обідали. Як раптом прийшов цей Губін. І застрелив нещасного. Мовчки. На очах у сім'ї. Застрелив людину за те, що той не терорист. Синові загиблого сім, і він вже цілком усвідомлює, що його тата вбили за те, що він виявився порядною людиною, патріотом своєї країни", - написав кореспондент.

Але вбивством бойовик не обмежився, і вночі вчинив диверсію, підпаливши будинок матері загиблого. Правоохорнці винного навіть не заарештували.

"Факт вбивства зареєстрований у Старобільському райвідділі за ч.1. ст.115 КК України. А толку. Вбивця на окупованій території і там серед бойовиків він герой. За такі подвиги в ЛНР дають медалі", - резюмував Бочкала.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас