На Луганщині вдалося зупинити підтоплення шахти "Золота" (ФОТО)

Керівник ВЦА Золотого і Катеринівки Костянтин Ільченко здійснив запланований візит до шахти "Золоте" і засвідчив, що гроші, які виділяють на відкачування води витрачаються ефективно і за призначенням

Про це Ільченко повідомив після візиту на шахту, передає Depo.Донбас.

"Разом з директором шахти Беліцьким М.Г. спустилися в шахту, подивились на вже встановленні насоси, побували там де вода була зупинена. Це означає, що ґрунтові води вже не наступають. І це перша, дуже важлива перемога шахтарів, яка дає надію всьому місту Золоте", - повідомив він.

За словами Ільченка, керівництво шахти і ДП "Первомайськвугілля" робить все можливе і неможливе, щоб врятувати шахти.

"Місцева влада і мешканці Золотого чітко розуміють, що тільки за умови працюючих шахт можливо щось казати про економічний розвиток міста та інфраструктури. Саме тому шахті "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" приділяється дуже серйозна увага, як з боку керівництва ДП, так і ВЦА", зазначив він.

Він повідомляє, що у присутності технічного директора ДП Дубовік А.І. та директора шахти Беліцького "особисто переконався, що державні гроші, які виділялися на організацію відкачки води, витрачаються за призначенням.

"Витрачені на придбання потужних насосів, електродвигунів та іншого необхідного шахтного обладнання", - повідомив Ільченко.

Він зазначив, що віднині братиме участь у всіх засіданнях вугільників.

Нагадаємо, що у 2017 році Кабінет міністрів України виділив близько 86,96 млн грн на боротьбу із затопленням шахт Первомайсько-Стаханівського регіону Луганської області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас