На Луганщині українські військові повернули ще 2 км української землі (ВІДЕО)

У зоні бойових дій на Донбасі українські військовики зайняли нові території і просунулися на 2 км вперед біля села Жолобок Луганської області

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-центр штабу ООС.

Військові зазначають, що останнім часом бойовики "ЛНР" дуже близько підходили до українських позицій і командування ухвалило рішення пересунути позиції і створити "лінію безпеки".

"Було сплановано, підготовлено та проведено комплекс заходів зі створенням смуги забезпечення глибиною до 2-х кілометрів на ділянці оборони однієї з бригад першого ешелону. Для підрозділів, що обороняються на Луганському напрямку, це завдання було не просте, адже попри складні географічні умови, ворог постійно здійснював вогневий вплив та вів інтенсивну розвідку. Але не зважаючи на це, завдання зі створення смуги забезпечення було успішно виконано", - йдеться в повідомленні.

У штабі відзначають, що операція із зайняття нових територій тривала близько 2 тижнів в умовах абсолютної секретності і в ході її виконання втрат серед наших військових немає.

Нагадаємо, 30 травня у 93 бригаді ЗСУ розповіли про просування в районі Петрівського на Донеччині зазначаючи, що бійці бригади зайняли позиції південніше, в районі Миколаївка-Докучаєвськ.

Крім того, 31 січня 2018 року стало відомо, що сили АТО повернули Україні Новоолександрівку Луганської області. Згодом у штабі АТО підтвердили, що ЗСУ відтіснили бойовиків на кілька кілометрів від Новоолександрівки.

2 лютого стало відомо, що населений пункт Катеринівка Луганської області, який розташований поблизу лінії розмежування, вже тривалий час підконтрольний Україні.

25 листопада офіційно підтвердили, що Збройні сили України взяли під контроль селища Травневе і Гладосове під окупованою Горлівкою, які раніше були у "сірій зоні".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас