ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На Луганщині дирекція шахти заборонила страйкарям спуск під землю

Адміністрація об"єднання "Лисичанськувугілля" заборонила гірникам інших змін спускатись у шахти, де третю добу триває трайк працівників

Depo.Луганськ
17 липня 2017 12:42
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, голова Федерації вільних профспілок України Михайло Волинець у Facebook повідомив уточнену інформацію станом на 9:00 годину ранку 17 липня

"На шахтах ПАТ "Лисичанськвугілля" складється така ситуація. Вже третю добу під землею на шахті ім.Капустіна залишається 31 гірник. З 16 липня на шахті "Новодружеська" у 2-гу та 3-тю зміни залишились під землею 21 шахтар", - повідомляє він.

За його даними заборгованість із зарплати склала 3,5 місячних фонди.

Волинець також повідомив, що до місця подій прибула група активістів Незалежної профспілки гірників України на чолі із заступником голови НПГУ Олександром Абрамовим. Він також нагадав, що рік тому під час страйку один з прлотестувальників намагався себе спалити.

"Шахтарі ПАТ "Лисичанськвугілля" борються не лише за себе та свої сім"ї - вони борються за усіх шахтарів України. Так як у свій час виборювали зарплату гірники Волині, Львівщини та ДП "Селидіввугілля". Хочу надати, як рік тому у зв"язку з подібної ситуацією щодо тривалої невиплати зарплати лідер НПГУ Виктор Трифонов вдався до спроби самоспалення", - йдеться у повідомленні.

Крім того, Волинець повідомив, що станом на 12:00 годину 17 липня, біля шахти імені Капустіна зібралося більш 300 членів сімей гірників, що страйкують під землею з вимогою виплати заробітньої плати.

"Кількість людей продовжує зростати. Адміністрації шахти немає", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Лисичанську на Луганщині 54 гірників влаштували страйк під землею на шахті імені Капустіна (держпідприємство Лисичанськвугілля). Невдовзі до них долучились колеги з шахти "Новодружеська".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас