ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль розповів, як вписався у донбаський менталітет: потрібно іноді й "матєрком обкласти"

Голова луганської військово-цивільної адміністрації Генадій Москаль розповів, як порозумівся з донбаським менталітетом та пояснив, чому іноді використовує нецензурну лексику
Depo.Луганськ
29 квітня 2015 16:08
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав у інтервю виданню "Лівий берег", повідомляє Донбас.depo.ua.

"Є певні особливості донбаського менталітету, у нього треба вписуватися. Мені, здебільшого, це вдається. Щоб тебе зрозуміли і почули, потрібно іноді й "матєрком обкласти". Дехто вважає мене нечемним, невихованим, грубим. Але я пристосовуюсь до тих умов, в яких доводиться працювати. Утім, дуже не хочу, аби ці умови мене засмоктали", - сказав він.

Також Москаль пояснив чому призначів своїм заступником з питань житлово-комунального господарства екс депутата від Партії регіонів Олександра Голуба.

"Причепилися до мого зама по ЖКГ, бо він екс-регіонал. Я сказав: "Хто мені проведе газ в Трьохізбєнку - того призначу". Ніхто не взявся за це, а він - впорався. У мене прапор України висить на обласній адміністрації. Заступника, який би сидів на вході до будівлі і тримав його у руках - мені не потрібно. У мене треба працювати. І таку "народну люстрацію", яку пройшов він, я би не побажав навіть своїм ворогам: хату - забрали бойовики, майно - забрали, машину - забрали. І він перейшов на підконтрольну територію і служить державі. І ще пройшов перевірку законом про очищення влади. Що ви ще хочете від нього?!", - розповів Москаль.

Як повідомляв Донбас.depo.ua, 2 квітня заступником голови Луганської військово-цивільної адміністрації призначено екс-депутата облради від Партії регіонів Олександра Голуба.