ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ми попередили: У ЛЕО оголосили про чегове відключення на Луганщині

Завтра, 12 грудня, заплановано знеструмлення за борги Попаснянського водоканалу.

Depo.Луганськ
11 грудня 2017 16:18
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, пор це повідомили у Луганськму енергетичному об'єднанні.

"Борг за електроенергію станом на 1 грудня становить більше 162 млн грн. і сформувався він за рахунок боргів "ЛНР"", бо 90 % води, що добувається водоканалом, постачається на неконтрольовану територію. При цьому, в листопаді водоканал спожив електроенергії майже на 9 млн грн, а сплатив - лишень 3 млн", - йдеться у повідомленні.

Ззаначається, що заплановане обмеження пошириться на ті потужності водоканалу, що качають воду на окуповані Кадіївку, Алчевськ, Первомайськ і т.д. Крім того, у ЛЕО наголошують, що будуть змушені обмежити електропостачання об'єктам водоканалу, що також забезпечують водою міста Попасну, Золоте, Горське.
"На жаль, Луганське енергетичне об'єднання не має іншого виходу. Сьогодні "пішов" останній лист до Президента України з проханнями допомоги. Але після всього - надії вже немає. Луганське енергетичне об'єднання перебуває в такому жахливому стані, наші люди страждають, але ніхто не хоче нам допомогти. Хоча, якби Попаснянський водоканал повністю віддав гроші за те, що спожив - це дозволило би нашому підприємству вийти з кризи. Можливо, тимчасово, та все ж...", - йдеться у поясненні підприємства.

У ЛЕО також зазначають, що у ситуації, що склалася, підприємство не буде більше нікого кредитувати ціною власного благополуччя і працівників.

"Кожен, хто хоче електроенергію - має за неї платити. За безкоштовним "світлом" - будь ласка, до Президента. Туди, куди ми звертаємося - безрезультатно, роками.
Ми попередили", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, що 5 грудня о 13:40 Луганське енергетичне об'єднання здійснило знеструмлення Петровської насосної станції, яка забезпечує водою частина жителів Луганська і деякі навколишні населені пункти.

Причиною знеструмлення став борг Попаснянського водоканалу, який за станом на 1 грудня становить понад 162 млн грн. Даний борг сформувався як раз за рахунок боргів так званої "ЛНР", так як 90% води, що добувається водоканалом, поставляється на окуповану територію.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас