Мати фаната "Зорі", якого засудили на 17 років в "ЛНР", розповіла нові подробиці справи

За словами матері затриманого хлопця Вікторії Овчаренко, проти Влада дала свідчення сусідка

Depo.Луганськ
17 листопада 2017 23:59
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Донбас, мати Влада Овчаренка - Вікторія розповіла подробиці справи в інтерв'ю сайту "Главком".

Хлопця звинуватили в "шпигунстві" через спалений "прапор ЛНР" і демонстрацію прапора України. Бойовики пригадали її синові статтю для журналу Bild (великий німецький таблоїд - ред.), де той описав своє життя і життя своєї родини в "ЛНР".

"Але найголовніше, сказали, що він працював на Головне розвідувальне управління при Міністерстві оборони України, ніби він якісь координати передавав, фотографував об'єкти", - розповіла жінка.

Також, за словами Вікторії Овчаренко, проти Влада дала свідчення сусідка. "Я здивована. Вони з самого народження були знайомі між собою, разом на вулиці живуть, вона через будинок від нашого. Я розумію, що на неї, можливо, давили, але ... Ця дівчина такого ж віку, як і Влад, два тижні різниці ... Я розумію, можливо, на неї чинився тиск. Але в усьому, що вона говорила, не було ні слова правди", - запевняє вона.

Також будинку у Влада Овчаренка провели обшук.

"Шукали банери "Луганськ - це Україна" і димові шашки. Вони хотіли довести, що все це лежить у Влада під ліжком. Тричі вони ліжко перевірили, але під ліжком нічого немає. Замість цього вони конфіскували у нас системний блок від комп'ютера, взяли диски , які лежали у Влада в столі, чистий блокнот, прапорець України забрали. Все, що забрали потім, повернули крім телефону Влада і системного блоку. Адвокат нам сказав, що вони конфіскували "на користь республіки", - повідомила мати засудженого.

Вікторія Овчаренко також повідомила, ще до початку бойових дій всі знали про проукраїнські погляди її сім'ї.

У Луганську Тоні Фріш відвідав 9 заручників, але його не допустили до Асєєва та Овчаренка

Нагадаємо, 27 жовтня стало відомо, що уболівальник луганської "Зорі" Владислав Овчаренко отримав 17 років ув'язнення строгого режиму за те, що вважає рідний Луганськ містом України.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас