Корупціонера, якого піймали у Франції, визнали померлим за "документами ЛНР"

Суддя з Одеси, яка визнала смерть затриманого у Франції українського корупціонера дійсною, ухвалила рішення на основі "документів" терористів "ЛНР"

Про це повідомив адвокат, голова Ради громадського контролю НАБУ Роман Маселко на своїй сторінці в Facebook, передає

При цьому Маселко зазначає, що після цього суддю рекомендували звільнити за рішення на користь шахраїв з майном мертвих, однак це рішення скасували, а саму суддю відправили на навчання і вже атестували.

"Суддя Приморського суду м.Одеси Юлія Свячена (прізвище, якраз під цю історію) своїм рішенням від 12.05.15 визнала факт смерті втікача. Але найгеніальнішою драматургією у цій історії є те, як дружина доводила факт смерті",- пише Маселко.

Він наводить пряму цитату з рішення:

"18 серпня 2014 року ОСОБА_3 повідомив їй, що направляється до Київського районного суду м. Одеси, де повинно було відбутись судове засідання по кримінальному провадженню за його підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190 КК України. Однак, після цього ОСОБА_3 додому не повернувся, а 17 листопада 2014 року, після отримання свідоцтва про смерть ОСОБА_3 та коробки з порохом, заявниці стало відомо про смерть чоловіка",- йдеться у витягу.

У рішенні суду, за даними Маселка, зазначається, що 20 листопада 2014 року дружина поховала "урну з порохом ОСОБА_3" і навіть має про це квитанцію.

"Однак, у зв'язку з соціально-політичною ситуацією, що склалася, зокрема, у Луганській області, дані про смерть ОСОБА_3 не були внесені до Державного реєстру актів цивільного стану, оскільки свідоцтво про смерть було видане Відділом реєстрації актів цивільного стану Жовтневого районного управління юстиції у м. Луганськ, який знаходився на території м. Луганськ", - йдеться у документі.

Нагадаємо, у Франції затримали українця, що сфальсифікував свою смерть через підозру у корупції.

Також повідомлялося, що затриманий французькими жандарми в Бургундії громадянин України, якого підозрюють у масштабній корупції, фігурував у справі про розкрадання коштів Одеського припортового заводу.

Затриманим виявився Дмитро Малиновський, керівник фірми-прокладки, яку в період 2003-2010 років використовували для ухилення від сплати податків концерном "Стирол".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас