Гарбуз розповів, як три роки прожив у земляній ямі з вовками у лісі

Глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз розповів, як замолоду три роки прожив в землянці у лісі

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на інтерв'ю Гарбуза виданню "Гордон".

Історію про це Гарбуз розповів, щоб пояснити, чому став народним депутатом, пішов із парламенту й очолив область.

"У 1992-му я відчував ті самі почуття, що чотири роки тому, коли заходив у Раду. Я пішов служити в армію ще в Радянському Союзі, у 1989-му, а повернувся у вільну Україну. У Луганській області вже з'явилися пацани в бордових піджаках, крутилися біля шахт. Почалася контрабанда, рейдерство, віджимання. У мене стан був... ну на межі зриву. Я тоді займався спортом, одні мої знайомі пішли в міліцію, інші, навпаки, наділи золоті ланцюги на шию. А я вирішив піти у ліс", - розповів Гарбуз.

За його словами, тоді він мав чимало сумнівів, тож три роки "шукав себе" у лісі.

"Я прожив у лісі три роки: ні електрики, ні інших благ цивілізації не було. Жив відлюдником у землянці. Рідні приїжджали, мама плакала, ставала на коліна: "Синочку, усі діти як діти, а ти в мене збожеволів, повернись додому". А я не міг, мені потрібно було розібратися всередині себе, знайти себе", - розповів очільник області.

Гарбуз розповів, що у ямі, з якої він потім собі землянку зробив, жила вовчиця.

"У мене з нею конфлікти почалися, зрештою я її вбив. Але у неї, виявляється, були вовченята. Я їх потім знайшов зі своїми собаками. Вовченята вже подихали з голоду. Природно, почав їх виходжувати, це був мій хрест за вбивство матері. Вовченята ожили, зміцніли, я вирішив вибрати собі найсильнішого, а решту роздати. Кидав їм м'ясо, вони за нього билися, а я спостерігав. День у день спостерігав і вибрав найсильнішого. За деякий час зрозумів: найсильніший не завжди найхоробріший. Тоді я вибрав найхоробрішого і тільки за півтора місяця вибрав найрозумнішого. Ним виявилася маленька вовчиця, яка взагалі жодного разу не билася за перший шматок м'яса, тому що знала: ще шість шматків я точно дам", - розповів губернатор.

Він зазначив, що отриманий досвід став йому у нагоді у роботі з чиновниками.

"Коли я став губернатором, зібрав чиновників і сказав: я довго жив у лісі, ні на кого не сподіваюся, окрім себе, заздалегідь прощаю всіх, хто мене зрадить, але ви маєте бути чесними перед собою. Розповів їм про випадок із вовчицею і додав: буду кидати фінансові та політичні кісточки і виберу найрозумнішого з вас", - розповів Гарбуз.

Нагадаємо, що з утечею екс-президента України Віктора Януковича та початком російської воєнної агресії на Донбасі, у Луганській області шість разів змінювався глава регіону. Спочатку був Михайло Болотських (два місяці на посаді), потім – Ірина Верігіна (чотири місяці), Геннадій Москаль (10 місяців), Юрій Клименко (сім днів), Георгій Тука (дев'ять місяців), а рівно два роки тому, 29 квітня 2016 року, область очолив Юрій Гарбуз.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас