Доба без обстрілів: Біля Станиці Луганської почали відлік "режиму тиші"

На Луганщині фіксують першу добу без обстрілів з боку російських окупантів, в межах дотримання "режиму тиші", що має передувати подальшому розведенню сторін біля Станиці Луганської

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на заступника голови Луганської обласної ВЦА Юрія Клименка.

"Відлік почався. Перша доба тиші - без провокацій. Без обстрілів у Станиці Луганській, але не вздовж лінії фронту. Обстріли впродовж минулої доби велися на Золотівському, Кримському та Попаснянському напрямках. На щастя без жертв і зруйнування з нашого боку!", – написав він.

Нагадаємо, що 11 червня, з 00:00 годин почався черговий відлік "режиму тиші".

"Якщо він протримається рівно тиждень, то 17 червня наші війська у Станиці Луганській будуть відведені на один кілометр. На жаль, узгоджене 5 червня усіма учасниками Контактної групи здійснення розведення сил і засобів сторін у Станиці Луганській, намічене на 10 червня, знову було зірване", – повідомив Клименко. 

За його словами, нині наші військові активно облаштовують нові позиції, аби, як і передбачалося, відійти вглиб лінії фронту.

"Активні роботи по облаштуванню фортифікаційних споруд з нашої сторони тривають вже третій день. За Мінськими домовленостями, нові позиції мають бути на відстані не менш як вісімсот метрів від попередніх. За день військові встигають облаштувати метрів до п’ятдесяти. Усього ж протяжність фактично нової лінії фронту, віддаленої від попередньої, буде до півкілометра", – повідомив Клименко.

Він також зазначив, що за деякими даними, бойовики також облаштовують нові позиції і відтягують зброю. Принаймні мають так робити.

"Утім, кажуть військові, ретельно дотримуються Мінських домовленостей бойовики винятково тоді, коли до них приїжджають російські журналісти. Замість відводити сили - підкріплюють позиції новою зброєю. Засвітла бойовики не стріляють, адже це контрольно пропускний пункт, який щодня в обидві сторони переходять до десяти тисяч чоловік. 
Перша ніч "тиші" пройшла без провокацій", – пише Клименко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас