Денісова розповіла подробиці передачі Україні в'язнів з "ЛНР"

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова розповіла про сьому передачу в'язнів з окупованої Луганщини на підконтрольну Україні територію, яка відбулася сьогодні, 12 вересня

Як передає Depo.Донбас , про це Денісова повідомила у своєму Facebook.

"Серед них наймолодшому — 26 років, а найстаршому — 61 рік. Ці засуджені проживали на території Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Кіровоградської областей та м. Київ", — йдеться у дописі.

За словами Денисової, після проходження необхідних процедур одного з новоприбулих звільнять уже сьогодні, бо в нього закінчився термін відбування покарання.

"Також українській стороні передали 10 кримінальних справ, за якими засуджені особи зможуть подати апеляційні та касаційні заяви", - йдеться у повідомленні.

Денісова нагадала, що з грудня 2018 року з так званої "ЛНР" передали 373 засуджених українців, а з так званої "ДНР" — 13. З них звільнили 105 осіб.

Нагадаємо, що 24 липня бойовики "ЛНР" передали Україні 64 засуджених з пенітенціарних установ окупованої частини Луганської області, які на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Донбас

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook