ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дєдивоєвалі: терористи "ЛНР" проведуть "патріотичний" кінофестиваль

Терористи "ЛНР" анонсували ряд псевдопатріотичних заходів до Дня Перемоги. У той час як на неокупованій частині України йде активний розвиток сучасного мистецтва, жителів Луганська планують розважати, як у Радянському союзі - проведенням "літературних вечорів", "уроків пам’ яті" та "фестивалю патріотичного кіно"
Depo.Луганськ
8 квітня 2015 17:57
ФОТО: depo.ua

Назви заходів терористи теж немов запозичили з пропагандистських газет радянських часів - "Фронтовими дорогами луганських письменніків", "Безсмертний подвиг захистників Вітчизни", "Вклонімося великим тим рокам".

Так званий фестиваль патріотичного кіно окупанти назвали "Живуть вони з нами у книгах та фільмах", і збираються на ньому "порадувати" жителів Луганська фільмами, знятими за книгами з місцевої бібліотеки.

А ще два роки тому культурне життя у Луганську проходило на гідному рівні. У місті діяло декілька культурних організацій, які регулярно проводили акції, фестивалі, флеш-моби, виставки мистецтва. Так, 31 травня 2013 року відбувся останній у Луганську фестиваль документального кіно "32 травня", який щорічно проводили місцеві культурні активісти.

На фестивалі, який тривав усю ніч у Сквері Пам’яті, молодь могла безкоштовно на великому екрані подивитися та обсудити короткометражні фільми з програми міжнародного фесивалю документального кіно Docudays, сидячі прямо на траві у неформальній обстановці. У 2014 році провести фестиваль у Луганську вже не вдалося через обстріли, тому він пройшов у Кременчузі.

Також щоосені за ініціативи луганських художників проходила виставка сучасного мистецтва "+/-". Остання така подія відбулася у жовтні 2013 року.