ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дебати в "ЛНР": Ми живемо в "державі", про яку можна тільки мріяти (ВІДЕО)

В "ЛНР" оприлюднили відео дебатів кандидатів на посаду "мера" шахтарського селища Катеринівка (Ювілейне), яке входить територіально в Артемівський район Луганська
Depo.Луганськ
19 вересня 2016 17:09
ФОТО: depo.ua

Як з'ясувалося, балотуються на посаду теперишня "глава" селища Олена Логачова та голова профкому вуглепрому "ЛНР" Олександр Курочкін, передає Depo.Донбас.

Вся відмінність так званих кандидатів у тому, що Логачова вказує на недоліки в "законодавстві ЛНР", згадуючи часи України, коли був закон про місцеве самоврядування і міськради могли самі вирішувати питання.

Курочкін - не просто прихильник "республіки, він її фанат. Він вважає, що "ЛНР" - це найкраща "держава", про яку можна тільки мріяти. А критикувати владу у нього і язик не повертається.

"Ви подивіться, скільки зроблено в "республіці". За часів України стільки не було зроблено, скільки зроблено зараз нашою "республікою". Яке відновлення, які ремонти проходять в школах, в лікарнях, діти забезпечені, подивіться в школах яке харчування з першого по 10 клас. В лікарнях усі отримують повноцінне харчування. Як  можна казати, що влада щось не робить? Взагалі... в мене навіть, чесне слово, язик не повертається так сказати. Ми живемо в іншій державі, про це можна було тільки мріяти", - сказав Курочкін.

Нагадаємо, в шахтарському селищі Катеринівка (Ювілейне) через розпочату окупантами війну не працює головне підприємство - шахта "Луганська"ГП "Луганськвугілля" . Шахтарі згадують довоєнні роки та констатують, що "хороше" життя в "ЛНР" це суцільна брехня.

Колись прибуткова шахта "Луганська" зруйнована обстрілами та розкрадена. За словами місцевих шахтарів-пенсіонерів, там працює 500 людей по дві години на добу.

"Там кабель на металолом здали, розбомбили усе. Молодь їде у Павлівськ, в Україну і там заробляє", - кажуть шахтарі.

Пенсіонери виїжджають за пенсією в Україну, а міняють її в "ЛНР" на рублі по грабіжницькому курсу.

Тим часом в "ЛНР", окупованому місті Лутугіне шахтарям видали 100 рублів премії та гуманітарку з хробаками.

Проте, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігорь Плотницький влаштував шикарний бенкет американському бійцю Джеффу Монсону та дав йому "паспорт" "ЛНР".

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас